Інформація

Адреса:
вул. Більшовицька, 1, 20300, м. Умань, Україна
Факс:
+38 (04744) 4-67-11
+38 (04744) 4-67-12
E-mail:
[email protected]


Відгуки клієнтів


Катерина Шевців, головний бухгалтер ТОВ «Лемберг-Агро» Львівська обл., Жидачівський р-н, м. Ходорів

«Задоволені, що знайшли оголошення Fenix Agro в Інтернеті, коли шукали зерно. З компанією працювати зручно, бо завжди дотримують слова. І хоча нині купляємо зерно у наших фермерів (у них все ж таки дешевше), щойно використаємо свої запаси, знову повернемося до співпраці».


Ігор Тяжкий, фінансовий директор ТОВ «АПК „Насташка“» Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Насташка

«Хоча наше підприємство і є членом АСУ, співпрацю з Fenix Agro почали не одразу — нас їхня продукція тоді не цікавила. Урешті, коли знадобився соняшниковий шріт, зробили перше замовлення. Якістю та умовами поставок були задоволені, тож налагодилася плідна співпраця. Нині взяли паузу, оскільки почали купувати продукцію прямо з заводу. Це не завжди зручно, бо гроші треба платити наперед, проте економічно вигідніше. Однак спілкуватися з менеджерами Fenix Agro не припиняємо, постійно обмінюємося інформацією. А оскільки знаємо про плани компанії розширювати асортимент, з радістю поновимо партнерські відносини».


Ігор Нагірняк, керівник тваринницького цеху ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, с. Миколаївка

«Колись Fenix Agro нам порекомендувала компанія „Голландський корм“, з якою працюємо. Справа в тому, що для годівлі свиней використовуємо соняшниковий шріт. Тож потрібен був постачальник. Сказали, що це серйозна організація. Ми повірили, але сировину все ж періодично перевіряємо в лабораторії. Подобається, що заявлені показники завжди відповідають реальним. А ще вчасно надсилають усі документи. Завжди, якщо потрібно, відстрочують платежі. Буває подзвониш і кажеш, що потрібна партія шроту чим швидше. Можуть доставити в той самий день, не чекаючи передоплати. Ми порозумілися і нарікань з нашого боку за два роки співпраці немає».


Ярославна Борис, менеджер із постачання ТОВ «Золотоніський бекон» Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Крупське

«Інформацію про Fenix Agro знайшли в Інтернеті. Поспілкувалися по телефону, почали працювати. Підійшла і ціна, і якість. Замовляємо різну сировину. Востаннє, наприклад, — соняшниковий шріт і ячмінь. З компанією приємно працювати. Ще жодного разу не виникало конфліктів. З документами завжди все в порядку, все прозоро. А головне — менеджери Fenix Agro відповідальні, що нині дуже важливо для ринку».


Іван Забара, директор ТОВ «Стейкагро» Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с.Пристроми

«Про компанію Fenix Agro я почув від колег. За їхньою рекомендацію вирішив домовитися про поставки соняшникового шроту в липні та серпні, коли цей кормовий інгредієнт у дефіциті. Хлопці пообіцяли, що проблем не виникне. І не підвели. Так само не обманули щодо якості. У нас в районі є лабораторія, я кілька разів відправляв туди зразки. Відхилень не виявили: показники протеїну та клітковини відповідали заявленим. Нині соняшниковий шріт купуємо тільки в FenixAgro, хоча з точки зору бізнесу це й не зовсім правильно — завжди треба мати альтернативу. Проте потреби в ній не відчуваємо».


×