XII Міжнародний Конгрес Прибуткове Свинарство – підіб’ємо підсумки?    9 жовтня 2020 року, в ТРЦ «Термінал», м. Бровари, відбувся ХІІ Міжнародний Конгрес "Прибуткове Свинарство"– наймасштабніша подія в галузі свинарства в Україні.

    Цього року, як і вже багато років поспіль, Компанія Fenix Agro незмінний партнер Конгресу. Тому, ми з радістю зустрічали на своєму стенді всіх учасників Конгресу.

    Прибуткове Свинарство – це майданчик для обговорення важливих питань в галузі свинарства, останніх новин та подій на ринку, як і загалом, так і на ринку кормової сировини. Цьогоріч провідні експерти із України та світу зібралися аби поділитися своїми знаннями та досвідом. Обговорення проходило у трьох напрямках: бізнес-секція, ветеринарія та технології.

    Однією із тем бізнес-секції стала доповідь експерта Конгресу, Олексія Тартаківського на тему кризи на ринку кормової сировини. Як зазначив експерт, декілька років поспіль Україна відзначалась рекордними врожаями. Але, цього року, погодні умови стали справжнім сюрпризом, що трохи похитнуло ринок кормової сировини. Наприклад, в травні-червні, учасники ринку сподівалися на досить великі об’єми кукурудзи – до 39 млн т в 2020/2021 МР. Але вже в липні стало зрозуміло, що на такий врожай очікувати не варто. Так як, опадів майже не було і зернова просто висохла на полях. Загалом, якщо говорити про внутрішній ринок, Україна виробляє достатньо сировини для кормозабезпечення країни. Але, на фоні менших об’ємів питання ціни стоїть досить гостро. Через неврожайний рік, як і в Україні, так і в основних країнах-виробниках, ціни на зернові та олійні невпинно зростають.

    Для компанії Fenix Agro, як надійного постачальника сировини для агровиробників України, дуже важливо слідкувати за ситуацією на ринку кормів. Адже, ми маємо бути впевненими у Вашому завтра. Задля уникнення дефіцитів кормової сировини та перебоїв із постачанням, спеціалісти компанії постійно проводять моніторинг аграрного ринку, роблять прогнози та аналіз поточних умов. Тому, наші клієнти завжди можуть бути впевнені, що їх тварини будуть нагодовані!

   

×