Національний День Ферми відбувся!9 вересня 2021 року відбувся Національний День Ферми! А Fenix Agro не міг пропустити цю надзвичайну подію!

                 

 Черкащина входить в ТОП - 3 молочних областей України. 

Промислове молочне скотарство тут продовжує розвиватися і нарощувати виробничі потужності. Зокрема, СТОВ «Перемога», учасники АВМ з 2015 року, завершив будівництво сучасної молочної ферми на 1200 корів в селі Хрущівка та вже ввела в експлуатацію новий роторний доїльний зал, який вміщує 36 місць.

Саме «Перемога» зустрічала гостей під час Національного дня ферми 9 вересня! Учасникам показували недавно побудовані блоки і технологічні рішення МТФ, доїльний зал, систему заготівлі та зберігання кормів.

«Серед провідних молочних країн саме Україна має точки росту виробництва молока.Такі висновки нещодавнього дослідження Світового банку. У нас є багато конкурентних переваг, головним чином вартість. За останні 12 років ЄС не створив молочну ферму. У Новій Зеландії молочні гіганти говорять про примусове скорочення виробництва. Водночас в Україні, включаючи учасників АВМ, також є великі фермерські господарства в Тернополі, Чернігові, Херсоні та інших місцях, які будують нову МТФ, Черкаська область. І таких ферм стає все більше, тому можна з упевненістю сказати, що вітчизняна молочна промисловість розвивається і просувається у конструктивні кроки. Ми разом будуємо молочну промисловість в Україні! "

Віцепрезидент Асоціації виробників молока Любомир Дикун відкрив Національний День Ферми на СТОВ «Перемога».

              

Новий виток еволюції в молочній промисловості. У новому корівнику STOV "Перемога" є роботизований підгортач "Butler Gold", яким можна легко керувати за допомогою смартфона або планшета. Це одне з технічних рішень для автоматизації господарства та оптимізації виробництва.

                  

                    Були раді відвідати цю цікаву подію, до зустрічі на наступному Дні Ферми.

×